YARDIMCI ve ÖMER HOCA BAŞ BAŞA NE KONUŞTU
Almanya’ya karikatür notası!
Emine Ülker Tarhan'dan yeni parti sinyali
İsrail Aşığı Kripto Medya Patronu
Bu haber 28 Temmuz 2013, Pazar 10:22 tarihinde eklendi. 878 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YATALAK ENGELLİ HASTA ASİYE KARA’IN MİLLETVEKİLİ GÜRKAN’DAN TALEBİ.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adana Milletvekili Fatoş Gürkan Zopçuk’tan Yatalak Engelli hasta Asiye Kara’nın İsteği.
YATALAK  ENGELLİ  HASTA ASİYE  KARA’IN MİLLETVEKİLİ GÜRKAN’DAN TALEBİ. Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adana Milletvekili   Fatoş Gürkan Zopçuk’tan Yatalak Engelli hasta Asiye Kara’nın İsteği.

   Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Adana Milletvekili  Fatoş Gürkan Zopçuk,  Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Cengiz Yalman  ve Sarıçam Engelli Koordinasyon Başkanı Mehmet Özler ile Sarıçam İlçesi Gültepe mahallesindeki yatalak hasta Asiye Kara’yı evinde ziyaret etti.

               YARDIMCI OLACAĞIM.

  Ziyaretten memnun olan Asiye  Kara  konuşmasında  “Allah sizlerden razı olsun.  Bu mübarek   günde  bizleri ziyaret ettiniz.  Ama sayın   Milletvekilim sizden bir ricam olacak görüyorsunuz havalar çok sıcak ben dışarıda yatıyorum.

Dışarı çıkarıp içeriye girmem yatalak olduğumdan çok zor oluyor. Bize bir klima hususunda yardımcı olursanız duacı oluruz” dedi.

Milletvekili Gürkan ise bu konuda size yardımcı olacağım bu konunun takibi ile İlçe Başkanımız ve EKM Başkanımız aracılığı ile size bilgi vereceğim   dedi.

Haber –Mehmet ÖZLER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı